MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 7919720

nr 791 9720

CARPET

Semiantik Afghan, 95 x 110, wear, damages.

Semiantik Afghan, 95 x 110

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday November 19 2012
at 18:35:55