MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 7919720
nr 791 9720
CARPET
Semiantik Afghan, 95 x 110, wear, damages.
Semiantik Afghan, 95 x 110
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday November 19 2012
at 18:35:55